Zapisz się na jazdy Pokaż wolne terminy

Planujesz zrobić prawo jazdy na motocykl lub samochód?

Napisz do nas a udzielimy Ci wszystkich niezbędnych infomacji, pomożemy w przygotowaniu oraz udostępnimy wszystkie materiały szkoleniowe jakich potrzebujesz!

Dlaczego my?

OSK MotoMali.pl został stworzony z pasji. Pracując jaako instruktor często zadawano mi pytanie - "czemu nie otworzysz swojej szkoły?" I oto jest

Pasja

I wreście nadszedł ten czas. Dla was oddaję wszystko co najlepsze. Nasz Ośrodek nie jest największy w Warszawie i nie pretendujemy by taki był. Naszym głownym celem jest wysoki poziom szkolenia z uwzględnieniem waszych potrzeb przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa.

Gwarancja

Jeśli nas wybierzecie to my gwarantujemy wam najwyzszy poziom realizowanych szkoleń. W przeciwieństwie do innych ograniczamy ilośc kursantów do takiej, bysmy mogli w mozliwie krótkim okresie czasu zakończyć szkolenie. U nas nie czekasz na jazdy po dwa tygodnie.

Doświadczenie

OSK MotoMali ceni sobie wysokie zadowolenie klientów. Większość z was trafia do nas z polecenia, więc to chyba coś oznacza. Po kilkunastu latach działalności, z dumą możemy stwierdzić, że postawione wtedy cele udało się zrealizować. A wasze zadowolenie jest chyba najważniejsze.

Czym jeździmy?

Nauka u nas odbywa się zawsze na sprawnych pojazdach. Do waszej dyspozycji mamy nowe oraz sprawdzone pojazdy.

Opinie

img

Jazdy u Wojtka nauczyły mnie praktycznego podejścia do tematu, cały kurs przebiegł sprawnie, z totalnego laika samochodowego zrobił osobę która bezpiecznie i sprawnie porusza się po drogach. Polecam

Paweł Mirecki - 2018-11-13

img

Profesjonalne podejście do kursanta i bardzo przyjemna atmosfera w czasie jazd. Serdecznie polecam

Dawid Tomica - 2018-11-11

img

Dzięki Panu Wojtkowi miałam możliwość odwiedzenia plac manewrowy WORDu odlewnicza na kilka dni przed egzaminem. Taka drobna rzecz,(której moja pierwsza szkoła jazdy nie mogła mi zaoferować, pomimo zapewnień na ich stronie internetowej), a dodała mi odwagi, pewności siebie w dniu egzaminu. Motocykle u Pana Wojtka są w rewelacyjnym stanie,jak te w Wordzie( szybkie) dzięki temu ósemka i slalom wolny nie sprawił mi trudności ????. Kolejnym dużym plusem jest super organizacja jazd po mieście, pojeździłam we wszystkie neuralgiczne miejsca bródna,gdzie dochodzi często do oblewania egzaminu ( w odróżnieniu od mojego pierwszego instrukotra,który ciągle mnie zabierał w te same ulice). Nie wiedziałam że w ciągu godziny tyle można przejechać. Dlatego mogę powiedzieć że jeśli chodzi o przygotowanie do jazdy po mieście, to 10/10 ???? kolejnym plusem jest elastyczność i dostępność pana Wojtka, który zawsze może znaleźć czas,i TO ON się dostosowuje do kursanta grafiku,a nie na odwrót ( czego doświadczyłam w mojej pierwszej szkole).Polecam tę szkołę z całego serca,a Pana Wojtka pozdrawiam :)Zdałam za pierwszym razem.

Pamela Kassem - 2018-10-12

Aktualności

nowy motocykl na kat AM

Jak zawsze jesteśmy na czele peletonu zmian. Od końca zeszłego sezonu w WORD Warszawa motocyklem egzaminacyjnym w zakresie kategorii AM jest motorower JUNAK 902. 

kilka słów o tym motocyklu –  Junak 902 niewątpliwe plasuje się w czołówce motorowerów produkowanych na dalekim wchodzie. Po mimo pochodzenia do jakości wykonania, użytych rozwiązań konstrukcyjnych i stylistyki nie można mieć zarzutów. Nie znajdziemy w nim oczywiście chłodzenia cieczą, sześciobiegowej skrzyni czy oświetlenia w technologii LED jak to ma miejsce u japońskiej i włoskiej konkurencji, aczkolwiek sprawdzone i proste rozwiązania są w przypadku Junaka jego największą zaletą. Motorower jest napędzany jednocylindrowym silnikiem o chłodzonym powietrzem o pojemności 49 cm³ i generującym przerażająca moc 3,5 KM.  To własnie te cechy idealnie sprawują, że nauka jazdy tym motocyklem jest i efektywna i bezpieczna. Jednocześnie jednoślad ten jest zwinny i żwawy, sprawnie rozpędza się do ustawowej prędkości 45 km/h. Pomaga mu w tym niska masa, wynosząca z uzupełnionym paliwem i olejami jedynie 96 kilogramów jak i nisko położony środek ciężkości co wiąże się z obniżeniem siedziska. A to z kolei prowadzi do zwiększenia pewności dla osób niskich. Za zatrzymanie poskramiacza serc wielkich miast odpowiada tarczowo-bębnowy układ hamulcowy, który według użytkowników sprawnie radzi sobie nawet w deszczowej aurze. Motorowery Junaka znane są z bezkonkurencyjnych kosztów eksploatacyjnych i serwisowych. Model 902 nie odstaje od tej reguły, odznaczając się niebywale niskim spalaniem. 15 litrowy zbiornik paliwa w zestawieniu ze spalaniem poniżej 3 litrów sprawi, że na pobliskiej stacji benzynowej żaden z użytkowników nie dostanie karty stałego klienta. Tak niskie koszty eksploatacji pozwalają na prowadzenie „tanich kursów” i bycie konkurencyjnym na rynku szkoleń motocyklowych  Kolejnym atutem „902-ki” jest także ciekawa linia nadwozia oraz ogólny dizajn, który ma wiele wspólnego z większym modelem 121. Głębia czerni trójramiennych felg połączona z krótkim wydechem i opływowym bakiem czynią z niego bardzo atrakcyjny kąsek. Mniejsza jednostka napędowa co prawda gorzej prezentuje się niż w modelu 121, choć i w tym przypadku nie ma powodów do narzekań. Dual-sportowe ogumienie o wysokim profilu nie dość że wygląda zadziornie , to ponadto zachęca do wypadów za miasto na mniej utwardzone szlaki. Mimo niewielkiej ceny zakupu motorower od Junaka oferuje posiadaczom zadziwiająco dużo. Znajdziemy w nim rozbudowane zegary ze wskaźnikiem poziomu paliwa i kontrolkę neutralnego biegu, komfortowe zawieszenie oraz optymalnie wyprofilowaną kierownicę i kształt siedziska. Dzięki temu nawet w dalekiej trasie jeździec rozgości się za sterami modelu 902, a osprzęt Junaka zagwarantuje o jego jak największą wygodę.

 

 

Nowy pojazd w naszej flocie

Wychodząc na przeciw waszym oczekiwaniom dołączyliśmy do naszej floty kolejnego Hyundaia i20.

Tym razem jest to pojazd z automatyczną skrzynią biegów.

Teraz magiczne literki P,R i N będą w waszym zasięgu.

Coraz częściej na rynku pojawiają się samochody z automatyczną skrzynią biegów i staja się one coraz popularniejsze. To tez uważamy, ze nie może tak być, OSK motomali.pl nie miał takiego pojazdu a nasi kursanci nie mogli się takim pojazdem przejechać.  Z tego powodu stworzyliśmy dla  dla was „ferie z automatem”. Promocja ta polega na tym, że każdy kto zapisze się do końca lutego na kurs prawo jazdy kat B dostanie od nas godzinę jazdy gratis pojazdem z automatyczną skrzynią biegów.

Piesi, przyczyny egzaminacyjnych niepowodzeń

Piesi to niechronieni uczestnicy ruchu, którzy w „spotkaniu” z samochodem czy też nawet motocyklem są bez szans.
Piesi – niedostrzeganie zagrożeń

Częstą przyczyną nagłego zakończenia egzaminu na prawo jazdy w Warszawie i innych miastach, jest popełnienie krytycznego błędu. Przejście dla pieszych, powinno być dla niechronionych uczestników ruchu bezpiecznym azylem. Czytaj dalej